ВАЖЛИВО
На час карантину в Україні кур'єрська доставка та самовивіз не працюють. Ми продовжуємо відправку книг Новою Поштою за умови оплати карткою на сайті. Послугу доставки вам потрібно буде сплатити при отриманні. Читайте і не хворійте!
Комплект Кінематографіста
499
грн.
1015
грн.
У комплект входять три книги:

«Приховані Інструменти Комедії», Стів Каплан. В чому природа комедії, де приховані інструменти, що зроблять ваш фільм смішним, переконливим, правдивим, - адже «комедія говорить правду» - так стверджує видатний Стів Каплан. Насправді книга не тільки про написання сценаріїв, але й про нашу людську природу, та цінність вміння посміятися над собою.

«Шоуранери», Тара Беннет. Ця книга розповідає, як пишуть та продюсують найвідоміші серіали сучасності в США: «Кості», «Залишитися Живими», «Щит», «Зірковий Шлях», «Клан Сопрано», «Касл» та багато інших.

«FILM.UA Факультет. Конспект» – виступи талановитих та надихаючих кіно- та теледіячів та наших друзів про всі можливі професії в кіно, серед яких –Роман Балаян, Ярослав Пілунський, Віктор Мірський, Сергій Степанський, Нікіта Моїсєєв, Ольга Захарова, Юлія Синкевич, Поліна Толмачова та ін.

Ціна нижче, ніж збирати книги окремо.
Click to order
Total: 
П.І.Б.
Ваш Email
Ваш телефон
Коментар до замовлення
Адреса, поштове відділення або будь-яка інша інформація для доставки
Промокод