ВАЖЛИВО
На час карантину в Україні кур'єрська доставка та самовивіз не працюють. Ми продовжуємо відправку книг Новою Поштою за умови оплати карткою на сайті. Послугу доставки вам потрібно буде сплатити при отриманні. Читайте і не хворійте!
Шлях Комічного Героя. Серйозна сюжетна структура для фантастично смішних фільмів
Автор: Стів Каплан
310
грн.
«Шлях комічного героя. Серйозна сюжетна структура для фантастично смішних фільмів» – нова книга легендарного голлівудського скріпт-консультанта Стіва Каплана, авторитетного теоретика і практика сучасної кінодраматургії.

Робота Каплана – це не підручник зі сценарної майстерності, а захопливий експеримент з розбору, збору та налагодження делікатного механізму під назвою «комедія». Книга не просто вчить, як використовуючи універсальні, інтуїтивно зрозумілі прийоми побудови сюжету, вміло розповісти свою унікальну історію. У фокусі авторської уваги – принципи створення ключового елемента будь-якого хорошого сценарію: живого, впізнаваного, по-людськи зрозумілого (Комічного) Героя.

Книга буде цікавою для усіх, хто задіяний у виробництві комедійного контенту для кіно й телебачення, як для досвідчених авторів, так і для початківців.

Видання реалізовано за підтримки «Дизель Студіо».
Комедія – це наша професія. І ми б хотіли, аби український комедійний продукт ставав більш якісним і конкурентноздатним, щоб талановиті люди з чудовим почуттям гумору створювали комедійні проєкти, здатні завойовувати світ. Ми підтримали видання книги Стіва Каплана та проведення семінару за його участі, адже він – це ціла епоха голлівудського гумору найвищого класу! «Шлях комічного героя» - безумовний хіт для сценаристів та усіх, хто так чи інакше працює у цьому жанрі
Єгор Крутоголов, художній керівник, актор «Дизель Студіо»
1. Припиніть писати сценарій своєї комедії.
2. Прочитайте цю книгу.
3. Почніть писати спочатку, озброївшись усіма необхідними знаннями
Тім Фергюсон, комік, режисер, сценарист і автор книги «Нахабна мавпочка: створення комедійної історії» (The Cheeky Monkey: Writing Narrative Comedy)
Книга Стіва Каплана просто чудова. Завдяки численним прикладам з кіно і телебачення, а також чітким (і смішним) підказкам, «Шлях Комічного Героя» стає незамінним підручником для будь-кого, хто хоче створити комедію, яка не просто смішить, але й відкриває недовершену та героїчну людську сутність
Майкл Хейг, сценарний експерт і консультант зі світовим ім'ям, автор бестселерів «Голлівудський стандарт. Як написати сценарій для кіно і ТБ, який куплять» (Writing Screenplays That Sell) і «Сценарій - це просто» (Storytelling Made Easy).
Я просто закохався у неї! Вона блискуча, до того ж наповнена як гумором, так і мудрістю – яке чудове поєднання! Для будь-якого автора, який вирішив створити видатний сценарій, інформація та натхнення – наріжні камені. Вам потрібно читати книги. Дивитися Фільми. Вивчати інші сценарії. Нова книга Стіва «Шлях Комічного Героя» інформує і надихає. А ще вирішує не менш складне завдання: розважає. Я звернувся до цієї книги за знанням. Я читав її з задоволенням. Це безцінне, вкрай пізнавальне придбання для будь-якого: автора, режисера, продюсера або керівника студії - для всіх, хто відноситься до комедії серйозно
Лі Джессап, викладач сценарної майстерності, автор книги «Пишемо правильно. Інсайдерський путівник для кар'єри сценариста» (Getting It Write: An Insider's Guide to a Screenwriting Career).
Стів Каплан - провідний американський експерт у сфері сценарної майстерності та створення розробки успішних комедійних проектів. Співпрацює з компаніями Dreamworks, Disney, HBO, Paramount, Touchstone та ін. Викладає у Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі, Нью-Йоркському та Єльському університетах. Серед його учнів – автори топових комедійних серіалів «Друзі» та «Секс у великому місті». Каплан створив театр комедій HBO Workspace, програму для сценаріїв HBO New Writers Program, а також театральний проект Панчлайн на Манхеттені (Нью Йорк).
Click to order
Cart
Total: 
П.І.Б.
Ваш Email
Ваш телефон
Коментар до замовлення
Адреса, поштове відділення або будь-яка інша інформація для доставки
Промокод