ВАЖЛИВО
На час карантину в Україні кур'єрська доставка та самовивіз не працюють. Ми продовжуємо відправку книг Новою Поштою за умови оплати карткою на сайті. Послугу доставки вам потрібно буде сплатити при отриманні. Читайте і не хворійте!
Шоуранери: Мистецтво управління телешоу
Авторка: Тара Беннетт
375
грн.
За кожним шоу постає творча особистість, яка виводить його на екрани. У телеіндустрії цих людей називають шоуранерами. Антрепренери малого екрану; тривалий час їх роль, на думку глядачів, полягала у створенні сюжетів, керуванні творчим процесом, наданні допомоги щодо реалізації ідей. Проте сьогодні бути шоуранером означає щось набагато більше.

Книга «Шоуранери: мистецтво управління телешоу» є офіційним додатком до документального фільму «Шоуранери». Це справжній путівник із питань створення й управління телесеріалами за нинішньої «Золотої епохи» телебачення. Власним досвідом з вами поділяться найбільш обдаровані таланти індустрії.

У книзі представлені розширені версії інтерв'ю для гучного документального фільму. Також у додаток включено ексклюзивні коментарі, які висвітлюють усі аспекти серіального бізнесу – від отримання цієї професії до одночасного управління декількома видами шоу, за участю таких титулованих і популярних шоуранерів, як: Джосс Уідон («Баффі – переможниця вампірів», «Світлячок»), Деймон Лінделоф («Загублені»), Теренс Уітнер («Підпільна імперія»), Білл Преді («Теорія великого вибуху»), Девід Шор («Доктор Хаус»), Джейн Еспенсон («Капріка», «Чоловіки»), Харт Хенсон («Кістки»).
Click to order
Cart
Total: 
П.І.Б.
Ваш Email
Ваш телефон
Коментар до замовлення
Промокод