ВАЖЛИВО
На час карантину в Україні кур'єрська доставка та самовивіз не працюють. Ми продовжуємо відправку книг Новою Поштою за умови оплати карткою на сайті. Послугу доставки вам потрібно буде сплатити при отриманні. Читайте і не хворійте!
Врятуйте кицьку! Як блискавично писати живучі тексти
Автор: Блейк Снайдер
320
грн.
Уявіть-но: ви пишете текст за текстом, один переконливіший від іншого. І кожна історія така пробивна, із несподіваними сюжетними ходами, огнеметними діалогами та достеменними персонажами... З посібником «Врятуйте кицьку!» навіть сама кицька може нашкрябати блокбастер про власний порятунок. Тут є все, що стане у пригоді авторам: вправи, завдання, техніки й фішки красного письменства, щасливі знахідки та кумедні прорахунки. І найголовніше — чіткі формули для написання історії на мільйон!

"Врятуйте кицьку!", без перебільшення, найбільш відома книга зі сценарної майстерності у світі. Англомовне видання витримало вже більше 30 тиражів, а книгу вивчають на сценарних курсах університетів США та Канади.

Спираючись на аналіз найуспішніших фільмів Голлівуду, автор пропонує певну готову структуру сценарію, яка розкладена на біти оптимальним чином в залежності від жанру. Такий підхід особливо цінний для початківців, яким важливо засвоїти основи сценарної майстерності, зрозуміти чому структура, темп, конфлікти та мотивація настільки важливі. Крім того, в книзі увагу акцентовано на тому, як зробити ваш сценарій більш комерційним, як його вигідно продати, що саме важливо в тексті - від назви та логлайну до останньої крапки сценарію.

А чому ж кицьку треба рятувати - читайте та дізнаєтесь!
«Досвід показує, що дотримання інструкцій із «Врятуйте кицьку!» працює. Я можу назвати десятки митців, які розпочали успішний професійний шлях, керуючись описаною на цих сторінках філософією! Вона — безцінна. Ви не встигнете й озирнутися, як уже її прочитаєте, отримаєте купу знань і на додачу — натхнення працювати над своїм наступним проєктом.»
Шейла Ганаган Тейлор, продюсерка і керівниця компанії Zide/Perry Entertainment

«Як виконавча продюсерка, я завжди шукала спосіб виправити існуючий сценарій. І тепер мені, як продюсерці, потрібен спосіб якомога швидше та ефективніше осмислити концепцію - і повна інсайтів книга Блейка Снайдера, це те що треба!»
Кетрін Соммер Перрі, продюсерка The Marine (2005). Виконавча продюсерка, Basic Instinct, Rambo, Terminator 2, Chaplin, 12 Monkeys, I Spy
«Це найкраща книга, яку ви коли-небудь потребуватимете або читатимете на тему про те, як прорватися на великий екран. Снайдер сам створює та продає сценарії, тому він дає читачеві справжній погляд зсередини на те, що це таке, що потрібно й чого очікувати на довгій дорозі до слави сценариста.

Багато книжок із написання сценаріїв створено хлопцями та дівчатами, які мають мало або зовсім не мають справжніх студійних титрів, тому щодо цієї книги ви можете бути впевнені, що отримуєте інформацію безпосередньо від успішного представника еліти Голлівуду. Безсумнівно, ця книга допоможе вам досягти успіху більше, ніж будь-яка інша, яку я читала досі. І повірте мені, люди, я їх прочитала всі.»
Мері Джонс, AbsoluteWrite.com
Блейк Снайдер — письменник і сценарист, який за свою 20-річну кар'єру заробив мільйони доларів на своїх текстах, зажив слави як богоподібний метр сторітелінгу, і більше він, на жаль, уже не напише... А вас навчить. Викладач Каліфорнійського університету, член Гільдії письменників Америки, Снайдер розробив продуктивну письменницьку методу для авторів усіх жанрів. За нею створені присвячені метру Блейку анімаційний фільм «Як приборкати дракона» і один перекладений кількома європейськими мовами роман-бестселер. Насправді це не все, просто послуговування класичним посібником Снайдера успішні райтери сприймають як буденне й самоочевидне.

Метод Блейка став таємною зброєю багатьох керівників, менеджерів та продюсерів за точну, легку та чесну оцінку того, що потрібно для написання та розробки історій у будь-яких медіа.
Click to order
Total: 
П.І.Б.
Ваш Email
Ваш телефон
Коментар до замовлення
Адреса, поштове відділення або будь-яка інша інформація для доставки
Промокод