ВАЖЛИВО
На час карантину в Україні кур'єрська доставка та самовивіз не працюють. Ми продовжуємо відправку книг Новою Поштою за умови оплати карткою на сайті. Послугу доставки вам потрібно буде сплатити при отриманні. Читайте і не хворійте!
Як написати кіно за 21 день. Метод Внутрішнього Фільму
Авторка: Вікі Кінг
245
грн.
Ця книга – ідеальна практична інструкція зі сценарної майстерності, яка допоможе майбутньому сценаристові швидко перетворити власну ідею на готовий сценарний продукт. Книга видається російською мовою вперше. Художник обкладинки російськомовного видання – Катерина Балицька (dumkaptaha.com).

Метод внутрішнього фільму Вікі Кінг – це конкретний поетапний процес, розроблений для того, щоб докладно викласти історію, приховану в самісінькому серці автора. Цей «метод» – універсальний провідник у світі сценарної творчості. Книга дає відповіді на такі нагальні питання:

  • Як перетворити примарну ідею на кришталевий задум?
  • Як збагнути, що ваш задум – це саме кіно?
  • Як висловити все те, що тримається у серці?
  • Як припинити готуватися і почати діяти?
Щойно ви усвідомите, що конкретно потрібно написати, «Метод внутрішнього фільму» спрямує вас до того, як це безпомилково вчинити. У посібнику також порушено й такі питання:

  • Як заробити на хліб, працюючи на перспективу?
  • Як пояснити коханій людині, що сьогодні він засинає без вас?
  • Як не зупинятися, коли здається, що це неможливо?
«Як написати кіно за 21 день» – незамінний посібник як для досвідчених сценаристів, які відточують свою майстерність, так і для тих, хто ще ніколи не викладав своїх думок на папері. А завдяки дружньому, життєствердному стилю Вікі Кінг книга стає першокласним співавтором, що допомагає вам на кожному новому етапі роботи.

«Метод внутрішнього фільму» став еталоном у кіноіндустрії і має неабиякий незмінний успіх у всьому світі. Книга допомагає всім – і лауреатам премії «Оскар», і новачкам – досягти як високих результатів у професії, так і вершин особистого зростання.

Основна відмінність книги від аналогічних навчальних посібників полягає в тім, що вона не тільки ознайомлює з викладеними в популярній формі законами кінодраматургії, а й пропонує 21-денну програму для написання сценарію повнометражного художнього фільму. Перед потенційним сценаристом поставлено конкретні завдання на щодень, надано докладні рекомендації з усіх аспектів творчого процесу – аж до організації робочого місця.
Click to order
Cart
Total: 
П.І.Б.
Ваш Email
Ваш телефон
Коментар до замовлення
Промокод